350 sztuk
na
magazynie

Kim jesteśmy?Lemarpol

Wózki widłowe Sp. z o.o.

„Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1994 roku jako rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem.


Informacje o firmie

Dlaczego warto nam zaufać?

Lemarpol - wózki widłowe nowe i używane

„Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. zapoczątkowała swoją działalność w 1994 roku jako firma rodzinna z polskim kapitałem. Długoletnie doświadczenie oraz rzetelna i kompleksowa obsługa zaprocentowało zyskaniem szerokiego grona klientów. Obecnie możemy się poszczycić mocną i stabilną pozycją w branży wózków widłowych, jaką udało nam się przez ten czas wypracować. Firma Lemarpol jest czołowym importerem japońskich wózków widłowych, zarówno nowych, jak i używanych marki Toyota, Nissan, Komatsu i innych. O wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych przez nas urządzeń, przekonało się już ponad 3 tysiące zadowolonych klientów.

Jako jedyna firma w Polsce, w bieżącej ofercie posiadamy się ponad 300 sztuk podnośników, co ułatwia nam zrealizowanie w krótkim czasie każdego, nawet nietypowego zamówienia. Nasza szeroka i zróżnicowana oferta, jak również elastyczność pozwala nam zaspokoić każdą potrzebę klienta. Zakupione urządzenia dostarczamy w każde wskazane miejsce na terenie Polski własnym specjalistycznym transportem, każdorazowo udzielając gwarancji klientowi, w zależności od roku produkcji, nawet do 36 m-cy. Wszelkie naprawy objęte gwarancją wykonywane są nieodpłatnie przez nasz mobilny serwis w miejscu użytkowania sprzętu.

Stając się dealerem renomowanej marki MANITOU, firma Lemarpol poszerzyła swoją ofertę o nowe maszyny i urządzenia tej marki. Grupa MANITOU jest jednym z czołowych koncernów w branży budowy maszyn na świecie i specjalizuje się głównie w produkcji ładowarek teleskopowych i terenowych wózków widłowych, lecz zakres jej działalności jest znacznie większy. MANITOU oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów obejmujący trzy główne sektory: budownictwo, rolnictwo i przemysł. Oferta MANITOU obejmuje ładowarki teleskopowe, terenowe i przemysłowe wózki widłowe, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe, ładowarki podwieszane oraz paletowe wózki magazynowe. Grupa MANITOU, poprzez rozbudowaną sieć dilerską, dociera do odbiorców na całym świecie, stale poszerzając grono swoich odbiorców.Od wielu lat współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym oraz należymy do grona jego stałych i sprawdzonych dostawców. Dzięki temu możemy szybko i fachowo sfinansować transakcję przy minimum formalności, również w przypadku podnośników używanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, oprócz sprzedaży wózków widłowych, wprowadziliśmy także optymalne rozwiązanie, zwłaszcza dla firm z dużym natężeniem pracy, jakim jest wynajem długoterminowy „full serwis”. Pozwala ono wyeliminować obciążenie finansowe związane z zakupem nowych urządzeń, jak również maksymalnie ogranicza wydatki na wydziały utrzymania ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy sprzęt najwyższej jakości i zajmujemy się w pełnym zakresie jego obsługą.

Zachęcamy ponadto do skorzystania z usług działu serwisu, który w profesjonalny sposób zajmie się remontem Państwa sprzętu oraz przygotowaniem do obowiązkowej rejestracji w UDT, zapewniając w razie potrzeby urządzenie zastępcze. 

Wyróżnienie

Gazele Biznesu 

Oferujemy

Stając się dealerem renomowanej marki MANITOU, firma Lemarpol poszerzyła swoją ofertę o nowe maszyny i urządzenia tej marki.

Grupa MANITOU jest jednym z czołowych koncernów w branży budowy maszyn na świecie i specjalizuje się głównie w produkcji ładowarek teleskopowych i terenowych wózków widłowych, lecz zakres jej działalności jest znacznie większy. MANITOU oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów obejmujący trzy główne sektory: budownictwo, rolnictwo i przemysł. Oferta MANITOU obejmuje ładowarki teleskopowe, terenowe i przemysłowe wózki widłowe, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe, ładowarki podwieszane oraz paletowe wózki magazynowe.

Grupa MANITOU, poprzez rozbudowaną sieć dilerską, dociera do odbiorców na całym świecie, stale poszerzając grono swoich odbiorców.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.